zoo-hunt.rv.ua

Доставка і оплата

Способи доставки.

 • Доставка "Укрпошта".

Доставку Укрпоштою ми відправляємо після повної оплати. Післяплатою не відправляємо. Товар який був пошитий на замовлення, тобто під Ваші зазначені розміри або по іншим Вашим проханням перешити даний товар, пошити на замовлення поверненню не підлягає, так як шився товар за Вашими розмірами, які Ви нам самі продиктували. У нас вказана на сайті посилання як вимірювати тварину. Товар при відправці проходить контроль, якщо був виявлений брак, товар не відправляється, його перешивають і ми відправляємо товар без браку. Перевіряйте товар при отриманні. Також якщо він не перевірили в місці отримання (Нова пошта, Укрпошта, або кур'єрська доставка), товар також поверненню не підлягає і Вам ніхто його не компенсує.

 • Самовивіз.

Якщо Ви перебуваєте в місті Рівне. Зможемо домовиться про час та місце зустрічі.


 • Нова Пошта. Безкоштовно при вартості замовлення від 10 000 грн.

На безкоштовну доставку накладений платіж оплачує покупець. Доставка займає 1-5 дні. Платні відправки і накладений платіж оплачує покупець. Вартість післяплатою 20 грн. + 2% від суми платежу. Послуга передбачає автоматичне повернення відправлення, яке зберігалося в відділенні компанії протягом 7-ми робочих днів відділення (крім неробочих і святкових днів), і не було забрано Одержувачем. На 7 день (остання машина на доставку / відправку) товар автоматично відправляється назад Відправникові. Читайте УМОВИ ДОСТАВКИ І ОПЛАТИ. Товар при відправці проходить контроль, якщо був виявлений брак, товар не відправляється, його замінюють і ми відправляємо товар без браку. Перевіряйте товар при отриманні. Також якщо ви не перевірили в місці отримання (Нова пошта, Укрпошта, або кур'єрська доставка), товар також поверненню не підлягає і Вам ніхто його не компенсує.

 • Самовивіз з магазину Rozetka. Безкоштовно при вартості замовлення від 250 грн.

Час доставки замовлень займає від 5 до 10 днів з дня відправки. Замовлення відправляються лише по повній оплаті від суми замовлення на 250 грн та вище. Замовлення які будуть нище суми 200 грн не відправлятимуться в точку видачі Розетка, менеджером буде запропоновано вибрати іншого відправника на доставку товару. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ВІДПРАВКА ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ТАКИХ ПАРАМЕТРІВ: До надання послуг доставки приймаються відправлення, довша сторона яких не перевищує 120 см, об’ємна вага не перевищує 30 кг, а фактична вага відправлення не перевищує 15 кг.

Доставка поштою в інші країни. При відправці товарів в іншу країну ми беремо 100% передоплату за товар і пересилку товару поштою, так як оплачувати за пересилку потрібно за місцем відправки. Вартість доставки дізнавайтеся окремо у менеджера.

Способи оплати.

 • Оплата Zoo-hunt.

Надійний сервіс оплати без предоплат та післяплати. Докладніше за посиланням.

 • Оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay.

Перед оплатою товару переконайтеся, що Ви вибрали потрібний Вам розмір або колір. На кожен розмір різна ціна. Дякую вам за розуміння.

 • Оплата карткою Visa/MasterCard - Monobank.

Перед оплатою товару переконайтеся, що Ви вибрали потрібний Вам розмір або колір. На кожен розмір різна ціна. Дякую вам за розуміння.

 • Безготівковий розрахунок по реквізитах.

Безготівкова оплата товару здійснюється перекладом суми на картковий рахунок (передоплата). Реквізити рахунку ми повідомимо Вам при підтвердженні замовлення. Укрпоштою накладеним платежем не відправляємо, тільки повна оплата.

 • Післяплата "Нова Пошта".

Відправка замовлень з послугою післяплати можлива тільки Новою Поштою. За послуги з переказу грошей компанія Нова Пошта стягує додатково 20грн + 2% від суми переказу. При замовленні до 200 грн (включно) ми беремо повну передоплату (оплату), післяплатою не відправляємо.

 • Оплата частинами - ПриватБанк.

Цей спосіб оплати діє на суму замовлення від 300 (триста) грн включно, Всі замовлення менше 300 (триста) грн не пройдуть і будуть автоматично відхилені банком. Але сам замовлення ми отримаємо. 

Максимальна сума кредиту – 100 000 грн.

Процентна ставка – 0,01% на місяць.

Максимальний термін кредиту – 24 місяці.

Реальна річна процентна ставка – 0,12%.

Мінімальна сума першого внеску – 100 грн.

© 2020 ПриватБанк Ліцензія № 22 від 05.10.2011 р.

 • Миттєва розстрочка - ПриватБанк.

Цей спосіб оплати діє на суму замовлення від 300 (триста) грн включно, Всі замовлення менше 300 (триста) грн не пройдуть і будуть автоматично відхилені банком. Але сам замовлення ми отримаємо. 

Максимальна сума кредиту – 100 000 грн.

Процентна ставка – 2,9% на місяць.

Максимальний термін кредиту – 24 місяці.

Реальна річна процентна ставка – 77,32%.

Мінімальна сума першого внеску – 158,70 грн.

© 2020 ПриватБанк Ліцензія № 22 від 05.10.2011 р.

 • Оплата частинами - Monobank.

Під «оплата частинами» мається на увазі продукт що надається клієнтам що мають картку Монобанку, та мають кредитний ліміт на послугу «оплата частинами» АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі банків № 226. Сумма кредитного ліміту — від 1 до 400 000 грн. Строк, на який надається кредит за Програмою «Оплата частинами», становить від 3 до 25 місяців. В акції приймає участь всі товари представлені на сайті.

Відправка товарів (замовлень) відбувається після 17.00.

Товари категорій "Адресники", "Ветеринарія для тварин", "Корми і ласощі для домашніх тварин" і "Клітки та аксесуари для птахів і тварин" відправляються тільки при повній оплаті товару, післяплатою НЕ відправляються.