zoo-hunt.rv.ua

Повернення та обмін

Повернення та обмін.

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Терміни повернення і обміну.

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Умови повернення для товарів належної якості. Якщо товари не підійшли Вам за розміром, або мають виробничий брак, Ви можете обміняти їх на інший розмір або вибрати інший виріб. Обмін товару можливий при дотриманні наступних умов: товар не експлуатувався (є новим) і збережена заводська упаковка. Доставка товару для повернення здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки покупцеві не компенсується.

Перевіряйте товар при отриманні. Також якщо Ви не перевірили в місці отримання (Нова пошта, Укрпошта, або кур'єрська доставка), товар також поверненню не підлягає і Вам ніхто його не компенсує.

Адреса для повернення уточнюйте у менеджера за вказаними номерами на сайті. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.